SEOTurk Forum Üye Girişi Kayıt Ol
Giriş


[Güvenlik] WordPress Admin Giriş wp-login.php Sayfasının Adını Değiştirme – Rename wp-login.php Google wp-login.php adresinizi değiştirin.
Yönetici
*******

Mesaj Sayısı: 24
Rep Puanı: 4

Özel Mesaj Gönder E-Posta Gönder
#1
WordPress tabanlı sitelerinizi bu eklenti ile daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Wordpress tabanlı sitelerin admin panel yolunu bilmesi bir sıkıntı. Herhangi birisi wp-login.php sayfasından admin panele erişmek için saldırı yapabilir. Bu eklenti ile login.php sayfasının yolunu değiştirmektedir, bu sayede kullanıcılar veya botlar login panelinize erişemeyecekler.

Eklentimizin adı: Rename wp-login.php (unmaintained)

Eklentiyi Wordpress Panelinizden -> Eklentiler kısmından yeni ekle seçeneğine giriş yapıyoruz ve eklentilerde ara seçeneğinden eklentimizi arıyoruz.

Eklenti Kurulum ve Ayarları

1-) Eklentiyi kurduk artık ayarlarımızı yapma zamanı. Admin panelimizin sol tarafında bulunan Ayarlar > Wps Hide Login dizinini takip ediyoruz. WordPress admin panelinde Ayarlar sekmesinde Kalıcı bağlantılar bölümüne girelim
2-) Sayfanın hemen altında Login url yazan kısıma yeni giriş panelimizin olmasını istediğimiz uzantıyı yazalım
3-) Kayıt edelim ve kurulum bitti, artık giriş yaparken yeni giriş sayfasını kullanmanız gerekir.

Eklentinin görüntüsü ek dosyada yer almaktadır.


Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri
                   
(Son Düzenleme: 05-02-2019, 11:09 AM, Düzenleyen: SEOTurk.)
04-29-2019, 05:29 PM
Cevapla


« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Lütfen Giriş Yapın & Kayıt Olun.
Bize Destek Olmak İçin Lütfen Hemen Giriş Yapın & Kayıt Olun
Hemen Kayıt Ol
Sitemize Çok Kolay Bir Şekilde Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt olarak birçok içeriğe ücretsiz erişebilirsiniz !
&
Giriş yap
Zaten Bir Hesabınız Var Mı? Giriş yap.


Anahtar Kelimeler

WordPress Admin Giriş wp-login.php Sayfasının Adını Değiştirme – Rename wp-login.php, WordPress Admin Giriş wp-login.php Sayfasının Adını Değiştirme – Rename wp-login.php nedir, WordPress Admin Giriş wp-login.php Sayfasının Adını Değiştirme – Rename wp-login.php nasıl yapılır, WordPress Admin Giriş wp-login.php Sayfasının Adını Değiştirme – Rename wp-login.php seo, WordPress Admin Giriş wp-login.php Sayfasının Adını Değiştirme – Rename wp-login.php indir, WordPress Admin Giriş wp-login.php Sayfasının Adını Değiştirme – Rename wp-login.php hakkında bilgi, WordPress Admin Giriş wp-login.php Sayfasının Adını Değiştirme – Rename wp-login.php yardım, WordPress Admin Giriş wp-login.php Sayfasının Adını Değiştirme – Rename wp-login.php hatası, WordPress Admin Giriş wp-login.php Sayfasının Adını Değiştirme – Rename wp-login.php blog, WordPress Admin Giriş wp-login.php Sayfasının Adını Değiştirme – Rename wp-login.php ne işe yarar, WordPress Admin Giriş wp-login.php Sayfasının Adını Değiştirme – Rename wp-login.php ne işe yarar


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi