SEOTurk Forum Üye Girişi Kayıt Ol
Giriş


Siyamend Kaçmaz kim? Google
Editör
***

Mesaj Sayısı: 226
Rep Puanı: 0

Özel Mesaj Gönder E-Posta Gönder
#1
Siyamend Kaçmaz kim?

Gazeteci, oyuncu ve program sunucusu.

Öğretmenlikten istifa edip Rusya’ya giderek burada Rusya’nın ilk Türkçe gazetesi olan www Gazetem.ru ’yu çıkarmış. Hem basılı hem dijital ortamda Rusya ile ilgili haber yapan aynı zamanda Türkiye’deki NTV haber kanalına Kremlin’in tam karşısındaki ofisinden sık sık canlı bağlanan siyamend kaçmaz aynı zamanda demir ören haber ajansı nın da Rusya temsilciliği görevini yürütüyor.

Ayrıca Temel Moskova’nın şifresi filminde oynamış, Putin – Erdoğan görüşmelerinin son on yıldaki bütün yüz yüze görüşmelerin takip ettim diyerek övünen birisi.

Son dönemlerde Sporcu vizesi programı ile tanınmaya başladı. Yurt dışındaki Türk futbolcu ve teknik direktörler ile yaptığı arkadaş muhabetti ile dikkatleri çekmiştir.

Sanırım Ankara Gazi Ünversitesi güzel sanatlar fakültesi grafik tasarım bölümünden mezun olmuş öğretmenlik yapıp istifa ettikten sonra Rusya’da gazetecilik okuyup mesleğe adım atmış.

Değişik bir sunucu.

İnstagram sayfasında değişik paylaşımlar yapıp hediyeler veriyor.

https://www.instagram.com/siyamendkacmaz/
07-10-2019, 05:54 PM
Cevapla


« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Lütfen Giriş Yapın & Kayıt Olun.
Bize Destek Olmak İçin Lütfen Hemen Giriş Yapın & Kayıt Olun
Hemen Kayıt Ol
Sitemize Çok Kolay Bir Şekilde Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt olarak birçok içeriğe ücretsiz erişebilirsiniz !
&
Giriş yap
Zaten Bir Hesabınız Var Mı? Giriş yap.


Anahtar Kelimeler

Siyamend Kaçmaz kim?, Siyamend Kaçmaz kim? nedir, Siyamend Kaçmaz kim? nasıl yapılır, Siyamend Kaçmaz kim? seo, Siyamend Kaçmaz kim? indir, Siyamend Kaçmaz kim? hakkında bilgi, Siyamend Kaçmaz kim? yardım, Siyamend Kaçmaz kim? hatası, Siyamend Kaçmaz kim? blog, Siyamend Kaçmaz kim? ne işe yarar, Siyamend Kaçmaz kim? ne işe yarar


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi