SEOTurk Forum Üye Girişi Kayıt Ol
Giriş


On parmak klavye kullanmak Google
Editör
***

Mesaj Sayısı: 219
Rep Puanı: 0

Özel Mesaj Gönder E-Posta Gönder
#1
On parmak klavye kullanmak

On parmak klavye kullanmak ister misiniz? Sizi on parmak yazı yazma kursuna davet ediyoruz. Benim bu işe ayıracak bir bütçem yok diyorsanız ona da tamam diyor masrafları da biz karşılıyoruz. On parmak kursu için benim yeteri kadar vaktim yok belki ayarlayacağınız kurs saatleri bana uymaz diyorsanız ona da okey diyor saatleri size göre ayarlıyoruz. On parmak klavye kursumuz onparmak.org internet adresinde ücretsizdir. Sitemizde yer alan on parmak klavye videoları ile siz de on parmak kursunu evinize getirebilirsiniz.

On parmak videolarını izlemeden önce kendinizi önce bir Klavye hız testine sokmalısınız. Klavye hız testini sitemizde uygulayabilirsiniz. Klavye hız testinde 1 dakika içinde kaç kelime yazdığınız tespit edilir. Bunun için size 300 karşılık kelime sırayla verilir. Bu kelimeleri ekranınıza yazmanız istenir. 1 dakikanın sonunda yazım ekranı kapanıp sonuç ekranı açılır. Sonuçlar göre  10 parmak eğitimine ihtiyacınız olup olmadığı belirlenir Sonuçlarda 30 kelimeden az çıkan kişilerin on parmak eğitime ihtiyacı olduğu belirlenir. 10 parmak klavye yazısı yazmak için sitemizden on parmak eğitim videolarını izleyebilirsiniz. On parmak eğitim videolarını Onparmak.org internet sitemizden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Videolar alanında uzman kişiler tarafından hazırlandı. Videoları donma ve takılma sorunu olmadan ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Bu kendinizi geliştirmeniz için size sunulmuş güzel bir fırsattır.
08-02-2019, 08:59 PM
Cevapla


« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Lütfen Giriş Yapın & Kayıt Olun.
Bize Destek Olmak İçin Lütfen Hemen Giriş Yapın & Kayıt Olun
Hemen Kayıt Ol
Sitemize Çok Kolay Bir Şekilde Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt olarak birçok içeriğe ücretsiz erişebilirsiniz !
&
Giriş yap
Zaten Bir Hesabınız Var Mı? Giriş yap.


Anahtar Kelimeler

On parmak klavye kullanmak, On parmak klavye kullanmak nedir, On parmak klavye kullanmak nasıl yapılır, On parmak klavye kullanmak seo, On parmak klavye kullanmak indir, On parmak klavye kullanmak hakkında bilgi, On parmak klavye kullanmak yardım, On parmak klavye kullanmak hatası, On parmak klavye kullanmak blog, On parmak klavye kullanmak ne işe yarar, On parmak klavye kullanmak ne işe yarar


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi