SEOTurk Forum Üye Girişi Kayıt Ol
Giriş


Oğuzhan Aygün Web Tasarım Google
Editör
***

Mesaj Sayısı: 96
Rep Puanı: 0

Özel Mesaj Gönder E-Posta Gönder
#1
Web Tasarım ve mobil yazılım alanında ben Oğuzhan Aygün, web sitemin açılmasından bu yana deneyimimle sektörde birçok firmayla çalışıp dijital hizmet konusunda müşterilerimin isteklerine göre web tasarım, mobil yazılım, SEO ve Google reklam alanlarında isteklerini yerine getirmekteyim. Web tasarım ajansları arasında sert bir rekabet ortamında olmak yerine öncü ve sektörde ki gelişmeleri takip eden kimliğimle çalışmalarımızı sürdürmekteyim.
 
Web tasarım, kullanıcı ara yüzü, mobil yazılım kavramları içerisinde, görselliğin yanında kullanıcı deneyimi üzerine de sürekli gelişen ve güncellenen web sitesi tasarımları hazırlamaktayım. Kullanılabilirlik ile karşılaştığınızda yalnızca görsel tasarım beğenisinin ihtiyaçlarınızı gidermediğini rahatlıkla fark edebileceksiniz. Bu nedenle güncel SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu, hızlı ve şık görüntüsüyle dinamik çalışan sayfalar tasarlıyoruz.
 
Dijital devrim olarak isimlendirdiğimiz çağda kurumsal kimlik kavramının da gelişen dünyamızda değişim gösterdiğini görmekteyiz. Artık web siteleri kişilerin veya firmaların sadece çevrimiçi iletişim adresi değil. Kurumsal sayfalar, iş ve hizmetlerinizin satış yeri, sizlerin dijital kimliği, markanızın bilinirliği hedef noktası konumunda. Kurumsal web tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarımızla siz de kendinize ait özgün çizginizi oluşturabilirsiniz.
 
Oğuzhan Aygün Web Tasarım, markalaşma sürecinize veya marka hedefinizin korunarak yeniden yapılanma ihtiyaçlarınıza uzun bir süreyi aşan tecrübesiyle destek vermektedir. Web yazılım oluşturma ve geliştirme, kurumsal web tasarım, mobil yazılım hizmetimiz sayesinde hedef kitlenizle sorunsuz ve özelleştirilmiş iletişim sağlayabilirsiniz.
07-17-2019, 03:04 PM
Cevapla


« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Lütfen Giriş Yapın & Kayıt Olun.
Bize Destek Olmak İçin Lütfen Hemen Giriş Yapın & Kayıt Olun
Hemen Kayıt Ol
Sitemize Çok Kolay Bir Şekilde Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt olarak birçok içeriğe ücretsiz erişebilirsiniz !
&
Giriş yap
Zaten Bir Hesabınız Var Mı? Giriş yap.


Anahtar Kelimeler

Oğuzhan Aygün Web Tasarım, Oğuzhan Aygün Web Tasarım nedir, Oğuzhan Aygün Web Tasarım nasıl yapılır, Oğuzhan Aygün Web Tasarım seo, Oğuzhan Aygün Web Tasarım indir, Oğuzhan Aygün Web Tasarım hakkında bilgi, Oğuzhan Aygün Web Tasarım yardım, Oğuzhan Aygün Web Tasarım hatası, Oğuzhan Aygün Web Tasarım blog, Oğuzhan Aygün Web Tasarım ne işe yarar, Oğuzhan Aygün Web Tasarım ne işe yarar


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi