SEOTurk Forum Üye Girişi Kayıt Ol
Giriş


Dilekçe Google
Editör
***

Mesaj Sayısı: 41
Rep Puanı: 0

Özel Mesaj Gönder E-Posta Gönder
#1
Dilekçe Nasıl Yazılır?

 

Ülkemizde resmi işlemlerin zorluğu ve çokluğu vatandaşları her daim zorlamıştır. Özellikle adliyelerde çekilen sıkıntılar, noter şubelerindeki kuyruklar bunun en bariz örneğidir. Bilakis dilekçe yazma konusunda vatandaşların yaptığı küçücük bir hata onların yapmak istedikleri işlemleri erteleyebilmektedir. Hatta bazı üzücü vakalarda hatalı dilekçeler başlarına büyük bela açmaktadır. Bu da yoğun para ve zaman kaybına sebebiyet vermektedir.

 

Dilekçe Yazdırmak İçin Ciddi Meblağlar Ödemeyin

 

Bunun yanı sıra adliyelerde konumlanan arzuhalciler, dilekçe yazarları, bir paragraflık bir dilekçe örneği için çok ciddi meblağlar istemektedir. Vatandaşlar da gerek bilgi eksikliğinden, gerekse işinin bir an önce hallolması için bu meblağları ödemektedirler. Sırf bu gibi durumların önüne geçebilmek ve resmi işlemlerde yoğun sıkıntılar çeken vatandaşları rahatlatmak için bir site kuruldu. İçinde yüzlerce örnek dilekçe barındıran dilekce.net sitesi yayın hayatına başladı. Site, kâr amacı gütmemekte, milyonların derdine tercüman olmayı hedeflemektedir.

 

Tamamen Ücretsiz ve Yardım Amaçlı Bir Site

 

Türkiye'nin en büyük dilekçe, sözleşme ve öz geçmiş arşivi sitesi olan dilekce.net tamamen ücretsiz olmasıyla dikkat çekmektedir. Dileyenin siteye bağış yapabildiği gibi örnek belge sunma imkanı da bulunmaktadır. Sitede tam tamına bin 528 içerik yer almaktadır. Bunlar Türkiye Cumhuriyeti'nde istenebilecek tüm resmi belgelerdir. İçeriklerin hepsi de resmi esaslara uygun olarak hazırlanmış, oluşturulurken güncel kanunlar esas alınmıştır. Bunların arasında dilekçe kategorisinde; adli sicil kaydı dilekçesi, adres değişikliği dilekçesi, asker evci izni dilekçesi, askere giderken istifa dilekçesi, avans dilekçesi, BAĞKUR iptal dilekçesi, belediyeye dilekçe, boşanma davası dilekçesi ve öğrencilerin sıklıkla karşılaştığı burs başvurusu dilekçesi gibi yüzlerce dilekçe yer almaktadır.

 

Başarılı ve İlgi Çekici CV Hazırlamanın Yolları

 

Sözleşme kategorisinde ise; satış sözleşmesi, kira sözleşmesi, gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi, hizmet sözleşmesi gibi sözleşmeler yer almaktadır. Sitenin bir diğer önemli kategorisi ise CV, yani öz geçmiş. İyi bir öz geçmiş hazırlamak sizi potansiyel rakiplerinizin önüne geçirebilmektedir. İşverenler net ve kısa öz geçmişlere oldukça önem göstermektedirler. dilekce.net sitesinde de CV kategorisinde başarılı CV hazırlamanın yolları yer almaktadır. Örnekleri inceleyerek hayal ettiğiniz kariyere bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

 

Hayat Kurtaran Hukuksal Bilgiler ve Belgeler

 

Sitede yer alan bu ve benzeri örnek belgeler hayat kurtarma niteliği taşımaktadır. Ayrıca sitedeki resmi işlem bilgilerini öğrenmek sizi hayatın her alanında bir adım öne çıkaracaktır. Sahip olduğunuz hakları, itiraz imkanlarını, başınıza gelen hukuksal bir olayda nasıl bir yol izleneceğini bilerek maddi ve manevi olarak avantajlı konumda olmanızı sağlayacaktır. Özetle herhangi bir avukatın sizden danışma ücreti olarak yüksek bir meblağ alacağı bir iş için dilekce.net'e girmek daha akıl kârıdır. Hiçbir şekilde ücret ödemeden birkaç tıkla istediğiniz bilgiye anında sahip olabilirsiniz. Gözü yormayan, az sayıda reklam barındıran siteden faydalanarak resmi işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.
06-30-2019, 12:45 PM
Cevapla


« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Lütfen Giriş Yapın & Kayıt Olun.
Bize Destek Olmak İçin Lütfen Hemen Giriş Yapın & Kayıt Olun
Hemen Kayıt Ol
Sitemize Çok Kolay Bir Şekilde Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt olarak birçok içeriğe ücretsiz erişebilirsiniz !
&
Giriş yap
Zaten Bir Hesabınız Var Mı? Giriş yap.


Anahtar Kelimeler

Dilekçe, Dilekçe nedir, Dilekçe nasıl yapılır, Dilekçe seo, Dilekçe indir, Dilekçe hakkında bilgi, Dilekçe yardım, Dilekçe hatası, Dilekçe blog, Dilekçe ne işe yarar, Dilekçe ne işe yarar


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi