SEOTurk Forum Üye Girişi Kayıt Ol
Giriş


Beşevler Anaokulu, Nilüfer Anaokulu Google
Editör
***

Mesaj Sayısı: 96
Rep Puanı: 0

Özel Mesaj Gönder E-Posta Gönder
#1
Bursa anaokulu düzeyinde okulumuz; ülkemizde okulöncesi eğitimin düzenli ve sisteme uygun bir şekilde uygulanmaya kuruluşundan bu yana topluma hizmet veren öncü bir eğitim kurumudur.
Okulumuz bünyesindeki Nilüfer anaokulu her zaman eğitim hizmetinin hem kaliteli hem de uzun süreli olmasında, öğretmenlerimizin işinin uzmanı olması ve fedakârca çalışması; ebeveynlerin katılımcı yaklaşımları, okul yönetimin ise okulöncesi eğitimin önemine ve ihtiyacına inanıyor olmasının payı oldukça büyüktür.
Anaokulumuzda her çocuk bizim için özeldir ve bir tanedir. Her çocuğun istek ve gereksinimleri önemlidir. Çocuğun isteklerine ve gerekli ihtiyaçlarına cevap vermek temel prensibimizdir.
Okulumuz; çocuklarımız için eğlenerek öğrendikleri, sosyalleştikleri, kendilerini ve yaşamı keşfettikleri, olumlu kişilik geliştirdikleri, keyifle beslendikleri, kişisel bakım becerilerini gerçekleştirdikleri bir öğrenim ve eğitim merkezidir.
Yine çocuklarımız okuldaki sosyal ve eğitsel etkinlikler sayesinde estetik ve yaratıcılık, çevresel duyarlılık, bilimsel merak konularında farkındalık geliştirmektedir.
Beşevler anaokulu bölgesinde bulunan okulumuz eğitimdeki bir diğer temek hedefimiz ise çocuklarımızın akademik yaşamlarında becerileri öğrenmelerinin yanı sıra duygusal zekalarını geliştirmektir. Duygusal zekâsı yüksek olan çocuklarımızın hayat ve akademik başarısının yüksek olacağı ve daha üretken olacağı inancındayız ayrıca her yüzyılda olduğu gibi içinde bulunduğumuz yüzyılda da kaliteli eğitim alan, duygu eğitimi gerçekleştirmiş kişiler toplumlara yön verirler. Duygu eğitiminde de amaç kendini bilen, potansiyelini bilen duygularını yerli yerinde kullanabilen kişiler yetiştirmektir. Duygu eğitimi almış bireyler mutlu olmayı başarabilmektedir.
07-19-2019, 01:47 PM
Cevapla


« Önceki Konu | Sonraki Konu »

Lütfen Giriş Yapın & Kayıt Olun.
Bize Destek Olmak İçin Lütfen Hemen Giriş Yapın & Kayıt Olun
Hemen Kayıt Ol
Sitemize Çok Kolay Bir Şekilde Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt olarak birçok içeriğe ücretsiz erişebilirsiniz !
&
Giriş yap
Zaten Bir Hesabınız Var Mı? Giriş yap.


Anahtar Kelimeler

Beşevler Anaokulu, Nilüfer Anaokulu, Beşevler Anaokulu, Nilüfer Anaokulu nedir, Beşevler Anaokulu, Nilüfer Anaokulu nasıl yapılır, Beşevler Anaokulu, Nilüfer Anaokulu seo, Beşevler Anaokulu, Nilüfer Anaokulu indir, Beşevler Anaokulu, Nilüfer Anaokulu hakkında bilgi, Beşevler Anaokulu, Nilüfer Anaokulu yardım, Beşevler Anaokulu, Nilüfer Anaokulu hatası, Beşevler Anaokulu, Nilüfer Anaokulu blog, Beşevler Anaokulu, Nilüfer Anaokulu ne işe yarar, Beşevler Anaokulu, Nilüfer Anaokulu ne işe yarar


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi