SEDO PageRankı olan alan adlarını açık artırmaya çıkartıyor

SEDO pagerank değeri yüksek olan alan adları için ihale yöntemi ile satışa çıkaracağını resmi twitter hesabından duyurdu.

Ana sayfasından ‘da banner ile ziyaretçilerine duyurmaya başladı.

sedo2Şuan 50 alan adı satışa çıktı ve PageRank değerleri 2 ile 6 arasında değişmekte. İhaleyi görüntülemek/katılmak için https://sedo.com/search/searchresult.php4?tracked=0&partnerid=0&language=us&et_cid=16&et_lid=246412&et_sub=RB_PR_Auction adresini ziyaret edebilirsiniz.

İhaleye çıkan alan adları 100$-499$ aralığında rezerve fiyatları yer almakta, 18 eylül’e kadar açık artırma devam edecek.

sedo3

Bu tarz açık artırmalar SEO ‘ya önem veren online pazarlama, start-up veya küçük işletmeler için faydalı olacaktır. Yarışın içerisinde hali hazırda PageRank değeri yüksek bir alan adı ile girmek ilk başlarda reklam bütçesini düşük tutmanızı sağlayabilir. Özellikle arama motorlarında sıralamada yüksek yerlerde yer almak için baya faydası olacaktır, evet arama motorlarında bir algoritma var ama şu bir gerçek ki PageRank değeri yüksek olan siteler daha avantajlı bir konuma sahip oluyorlar, SEO’nun diğer gereklilikleri yapıldığı takdirde ihale sonunda alacağınız alan adı işletmenize kat kat fayda sağlayacaktır.

SEDO PageRankı olan alan adlarını açık artırmaya çıkartıyor

Bir cevap yazın

Süper Kahramanlar