indir.com’ dan Silikon Vadisi ödülü!

indir.com, uygulama geliştiricilerine birbirinden muhteşem ödüller vermeye hazırlanıyor. Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan yarışma için başvurular başladı. Aranan şartları yerine getiren yarışmacılar, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren başvuru yapabiliyorlar.

indir.com tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016”’ na herkes katılabiliyor. Ancak, bireysel ya da üç kişilik ekibin kendilerinin geliştirilmiş oldukları ve 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren uygulama mağazalarında yayımlanmaya başlamış olan, özgün uygulamalar olması şartının yerine getirilmiş olması gerekiyor.

 

Şartları yerine getirmiş herkesin katılabileceği “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” takvimi;

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 28 Nisan 2016

Halk Oylaması: 30 Nisan 2016

Jüri Değerlendirmesi: 7 Mayıs 2016

Mobil Etkinlik: 14 Mayıs 2016

 

Ödül Töreni!

Muhteşem bir organizasyon ile ödüllerin sahibini bulacağı ödül töreni, Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. 14 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleşecek olan tören, indir.com tarafından ikincisi düzenlenecek “Mobil Etkinlik” kapsamında yapılacak.

Daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklayabilirsiniz.

 

2 yarışma 2 etkinlik!

indir.com, 2014 ve 2015 yıllarında düzenlenen ve bu yıl üçüncüsünü düzenlediği yarışmaya bir ek daha yapıyor. Herkesin katılabileceği yarışmaya ek olarak, sadece üniversite öğrencilerinin katılabileceği bir yarışma daha düzenleniyor.

Bu sene ilk olarak düzenlenecek olan Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması’na katılım şartı olarak, bireysel veya en fazla üç kişilik ekiplerin kendilerinin hazırladıkları ve 1 Ocak 2016 tarihinden sonra uygulama mağazalarında yayınlanmaya başlamış, özgün uygulamalar isteniyor. Bu şartları yerine getirmiş olan tüm üniversite öğrencileri yarışmaya başvurabilir.

 

Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 yarışma takvimi ise;

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 30 Ağustos 2016

indir.com’ dan Silikon Vadisi ödülü!

Bir cevap yazın

Süper Kahramanlar